Gotowe szablony PowerPoint dla firm

gotowe szablony powerpoint, Gotowe szablony PowerPoint dla firm

Branding i identyfikacja wizualna firmy nie kończy się na logo, wizytówkach i stronie internetowej. Obecnie materiały graficzne mają bardzo szerokie zastosowanie. Kreatywny szablon prezentacji multimedialnej, który wykorzystasz m.in. na spotkaniach biznesowych, w komunikacji wewnętrznej lub w publikacjach w mediach społecznościowych to dziś ogromnie ważny element budowania wizerunku i wsparcia sprzedaży. Gdzie szukać gotowych slajdów i szablonów prezentacji, które da się w pełni dostosować do swoich potrzeb? Takich, które spełnią oczekiwania i cele Twojej firmy i Twoich Pracowników?

Oczywiście, w kreatywnym zespole Re-Prezentacja! Trafiłaś/eś na właściwą stronę WWW we właściwym czasie! Tworzyliśmy szablony prezentacji i gotowe slajdy dla takich firm jak Siemens, GFK, czy Samsung!

 

Gotowe szablony powerpoint. Przykład prezentacji podczas wystąpienia.

Gotowe szablony prezentacji Microsoft PowerPoint, które przykuwają uwagę i sprzedają

Ile razy rocznie uczestniczysz w prezentacjach i spotkaniach biznesowych, które nie robią na Tobie żadnego wrażenia i których po kilku dniach nie pamiętasz? Jak często slajdy, które powinny być pomocne dla przemawiającego prelegenta, przeszkadzają mu w jego wystąpieniu lub są jedynym źródłem jego wiedzy, gdy ten “czyta z kartki”? Który to już raz widzisz ten sam standardowy szablon PowerPoint?

Dosyć tego! Skorzystaj z usług zespołu Re-Prezentacja już dziś i zamień nudne prezentacje w interesujące show i efektywną wymianę wiedzy!

Tworzenie szablonu prezentacji PowerPoint od zera? Jesteś we właściwym miejscu!

Do wyboru masz setki slajdów, teł, ikon, czcionek, grafik i szablonów, które stworzyliśmy do tej pory. Teraz możemy dostosować je do Twojego brandingu firmy. A może wolisz wszystko stworzyć od zera i mieć w zanadrzu do wykorzystania indywidualne, autorskie szablony tylko do użytku osobistego? Żaden problem! Wymyślimy coś, czym zaskoczysz swoich widzów!

Jak używać szablonów prezentacji, to tylko takich, które spełniają swoją rolę – przekazują najważniejsze informacje i wizualnie podkreślają kluczowe dane. Prezentowanie to wymagająca sztuka, więc przyda Ci się odpowiednie wsparcie.

Jak tworzymy prezentacje dla biznesu w Re-Prezentacji?

Podstawą profesjonalnej prezentacji jest odpowiednie przygotowanie tekstu, zdjęć oraz grafiki do prezentacji. Treści nie może przytłaczać widza. Do pełnego zrozumienia tematu uczestnikom prezentacji przydadzą się minimalistyczne i wyraziste tabele, diagramy, wykresy i infografiki, a nie bloki tekstu. Szczególnie, gdy używasz nowego Microsoft PowerPoint, gdzie ilość efektów i funkcji jest naprawdę ogromna, a my możemy stworzyć dodatkowe rozwiązania od zera specjalnie dla Twojego biznesu. Jeśli chodzi o produkty Microsoft, oprogramowanie jest pozornie łatwe w obsłudze. Jednak Microsoft PowerPoint ma mnóstwo możliwości, o których nawet nie wiesz, a które warto wykorzystać, aby urozmaicić prezentację i udoskonalić slajdy.

Na szczęście, nie musisz się o to martwić. Wszystko przygotujemy za Ciebie, a Ty skupisz się na przygotowaniach do Twojego wystąpienia, które porwie publiczność!

Gotowe szablony dokumentów Word, Excel, faktur i inne

Dobre slajdy i prezentacja to nie wszystko. Zarówno w materiałach dla Pracowników, jak i dla Klientów z pewnością wykorzystujesz pliki Microsoft Word i Excel. Bez wątpienia wystawiasz także mnóstwo faktur. Zadbaj o go, aby wszystkie te dokumenty miały ujednoliconą i spójną identyfikację wizualną. Zajmiemy się tym od A do Z, a Ty otrzymasz unikatowy, dedykowany projekt i przygotowany szablon, gotowy do użycia w codziennej pracy. Każdy plik, wychodzący z Twojej firmy, będzie utrzymany w jednym, charakterystycznym stylu.

Zamówienie szablonów prezentacji online od Re-Prezentacja to…

  • dostęp do specjalistów od tworzenia prezentacji z kilkunastoletnim doświadczeniem, w których portfolio znajdziesz dziesiątki tysięcy slajdów i szablonów,
  • dowiezione na czas projekty i szablony prezentacji, które ułatwią Ci zaprezentowanie zaplanowanego materiału
  • stały kontakt, dodatkowe informacje i wsparcie project managera,
  • szablony prezentacji, pełne infografik, wykresów i innych rodzajów prezentacji danych, które przypadną do gustu Twoim odbiorcom,
  • przypisany do projektu IT developer, który w ramach Twojego budżetu może zaprojektować dedykowane Twojemu szablonowi animacje i funkcjonalności
  • dodatkowe funkcje i wykorzystanie elementów, których nie znajdziesz w każdej prezentacji

Re-Prezentacja to nie tylko szablony prezentacji i dokumentów

Wspieramy naszych Klientów nie tylko gotowymi rozwiązaniami, ale także wiedzą merytoryczną i warsztatami. Organizujemy webinaria i szkolenia, które pomogą Ci projektować i prowadzić jeszcze lepsze prezentacje biznesowe. Dzięki dopasowanym do Twoich potrzeb kursom i szkoleniom offline i online Microsoft PowerPoint nie będzie miał przed Toba tajemnic.

Potrzebujesz szablonu PowerPoint?

Musisz przygotować prezentację w Microsoft PowerPoint i nie wiesz, od czego zacząć? Przede wszystkim nie zwlekaj z prezentacją na ostatnią chwilę. Napisz do nas już dziś i zamów szablon prezentacji lub innych firmowych dokumentów, które przydadzą Ci się na lata!

Imię i Nazwisko *
Wypełnij to pole
E-mail *
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole

* Pola z gwiazdką są obowiązkowe. Prosimy o wypełnienie.

Akceptuję politykę prywatności *
Wybierz opcję
Wpisz wynik działania 16 - 15 = ?
Wpisz wynik równania aby kontynuować

Menu
Call Now Button