Powrót do listy artykułów

Gotowe szablony PowerPoint dla firm

Przygotowanie profesjonalnej prezentacji multimedialnej jest pracochłonne. Zaprojektowanie każdego slajdu wymaga skupienia, a także poświecenia odpowiednio dużej ilości czasu. Z tego względu w firmach niekiedy rezygnuje się z wykorzystywania prezentacji w celach biznesowych, a jeszcze częściej przygotowuje się je w pośpiechu, bez odpowiedniego przygotowania. Wszystkim, którzy nie chcą zlecać przygotowywania prezentacji na zewnątrz, proponujemy doskonałe rozwiązanie – gotowe szablony PowerPoint, dzięki którym przygotowanie prezentacji będzie znacznie łatwiejsze.

Profesjonalne szablony PowerPoint zgodne z identyfikacją wizualną firmy

W korporacjach i dużych firmach wszystkie dokumenty wychodzące muszą spełniać wytyczne, jakie znajdują się w księdze znaku lub w księdze identyfikacji wizualnej firmy. Również prezentacje, materiały promocyjne i inne dane muszą być dostosowane do identyfikacji wizualnej. Wymogi takie są jak najbardziej zasadne – spójna identyfikacja wizualna świadczy o wysokich standardach, wysokiej jakości obsługi klienta i działań marketingowych. Dzięki ściśle określonym wytycznym pracownicy nie muszą samodzielnie projektować szablonów od podstaw – wystarczy, że skorzystają z przygotowanych przez specjalistów parametrów.

Jak tworzymy prezentacje?

Opracowując gotowe szablony power point dla klientów korporacyjnych, wspieramy pracowników firmy w wielu procesach. Przygotowania do szkoleń, rozmów z kontrahentami, sprawozdań i raportów zajmują znacznie mniej czasu, a specjaliści mogą skupić się na merytorycznym aspekcie zadania. Szablony power point przygotowujemy zgodnie z identyfikacją wizualną firmy oraz wskazaniami osób, z którymi współpracujemy. Dbamy o szczegóły wizualne i techniczne – tak, by szablony PP miały zastosowanie przez każdego pracownika na dowolnym sprzęcie.

Gotowe szablony PowerPoint, Word, Excel, faktur i inne

Gotowe szablony power point znacząco ułatwiają i przyspieszają pracę, czyniąc prezentacje profesjonalnymi. Coraz częściej zachowanie spójności wizualnej konieczne jest także w przypadku wystawiania faktur czy przedstawiania wyników pracy zespołów w plikach Excel i Word, dlatego również dla tych aplikacji przygotowujemy gotowe szablony, z których pracownicy korzystają każdego dnia.

Po gotowe szablony chętnie sięgają także freelancerzy, którzy poprzez spójną wizualnie komunikację z klientem zdobywają zaufanie. Identyfikacja wizualna jest jednym z kluczowych elementów budowania każdej marki, również marki osobistej.

W zależności od potrzeb, po zaprojektowaniu gotowych szablonów power point, pomagamy także wdrożyć profesjonalne rozwiązania w firmie. Prowadzimy szkolenia, webinaria – oferujemy pomoc przy implementacji przygotowanych przez nas biznesowych narzędzi. Dzięki temu każdy pracownik sprawnie wykorzystuje je podczas przygotowywania potrzebnych w jego pracy materiałów.

Zapytaj nas o szczegóły szablonów stworzonych specjalnie dla Twojej firmy.