Prezentacje multimedialne dla firm

Chcesz przygotować prezentację multimedialną dla biznesu?

Zostało Ci kilka dni na skończenie prezentacji i potrzebujesz wsparcia specjalistów?

A może szukasz kogoś, kto przygotuje dla Ciebie profesjonalną prezentację spójną z identyfikacją wizualną firmy?

Przygotujemy dla Ciebie najlepsze prezentacje graficzne z uwzględnieniem wszystkich Twoich wytycznych – dobrze, estetycznie i na czas. Poznaj moc Re-prezentacji!

Coraz więcej właścicieli firm, specjalistów od PR i marketingowców docenia siłę dobrej prezentacji i atrakcyjnych wizualnie projektów graficznych. Treści wizualne mają coraz większe znaczenie w komunikacji firmy, a oddanie przygotowania prezentacji w ręce ekspertów to inwestycja w dobry wizerunek marki. Przygotowanie dobrej prezentacji wymaga dużo wysiłku, czasu i umiejętności.

Profesjonalne prezentacje biznesowe w Re-Prezentacja

Czy wiesz, że… jeśli chcesz skutecznie dotrzeć z komunikatem do odbiorcy, proste slajdy w Power Point nie wystarczą? W korporacjach od jednej prezentacji zależy czasem powodzenie przetargu lub całego projektu. Dobra, profesjonalna prezentacja wielokrotnie zwiększa szanse na powodzenie projektu. Nie wierzysz? Sprawdź nas! Prezentacje PowerPoint czy te z wykorzystaniem pakietu Adobe, nie mają przed nami tajemnic. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić:

 • Prezentacje biznesowe dla firm
 • Prezentacje sprzedażowe i przetargowe
 • Prezentacje korporacyjne
 • Prezentacje produktowe
 • Prezentacje na konferencje i targi
 • Prezentacje na webinary
 • Prezentacje dla studentów

Przygotowujemy projekty przede wszystkim na potrzeby firm, ale również dla Klientów indywidualnych.

Tworzenie i projektowanie prezentacji multimedialnych – krok po kroku

Jak działamy przy projektowaniu prezentacji? Oto, jak będzie wyglądała nasza współpraca krok po kroku:

 1. Otrzymujemy zapytanie – im więcej szczegółów i informacji dla nas tym lepiej.
 2. Przygotowujemy ofertę wraz z wyceną.
 3. Odbywamy wspólny briefing na którym omawiamy wszelkie szczegóły dotyczące

finalnego wyglądu prezentacji.

 1. Opracowujemy prezentację – porządkujemy treści, dobieramy grafiki, animacje i

cały design prezentacji.

 1. Klient otrzymuje gotowy projekt prezentacji.

I gotowe! Chcesz nanieść poprawki na slajdy? Masz uwagi? Wprowadzimy je niezwłocznie po otrzymaniu od Ciebie informacji. Tworzenie prezentacji multimedialnych to współpraca pomiędzy Tobą a naszym zespołem grafików – wszystkie Twoje uwagi są dla nas na wagę złota. Bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje wytyczne. Cały proces tworzenia prezentacji masz pod kontrolą. To proste. Opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz w swojej prezentacji, a my pomożemy Ci to zrealizować.

Tak przygotowane, efektowne prezentacje multimedialne możesz umieścić na swojej stronie internetowej, wyświetlić na dużym ekranie na konferencji lub spotkaniu biznesowym lub przesłać z pomocą e-maila w formacie PDF.

Nasz zespół przygotuje dla Ciebie profesjonalną prezentację i włoży w Twój projekt maksimum zaangażowania. Nasi graficy znają wszystkie tajniki oprogramowania graficznego Photoshop i Illustrator, tworzą prawdziwe cuda zarówno PowerPoint jak i w innych programach graficznych. Korzystamy z najnowszych trendów w designie i mediach i wykorzystujemy nowoczesne technologie, żeby projektować dla naszych Klientów skuteczne prezentacje biznesowe. Szukamy najciekawszych form prezentacji treści i znajdujemy najlepsze rozwiązania dla każdego projektu z osobna.

Jak sprawić, żeby Twoje przedstawienie projektu lub informacji o firmie zapadały w pamięć? Chcesz wiedzieć, jak wyróżnić się na tle konkurencji? Dobre prezentacje i projekty graficzne są najlepszym sposobem na dotarcie do odbiorców.  Pomagamy Klientom przekonać ich odbiorców do projektów, produktów i pomysłów. Dla kogo projektujemy prezentacje? Dla handlowców, specjalistów ds. marketingu i PR, właścicieli biznesów, freelancerów, szkoleniowców oraz studentów.

Przekonaj się sam – skontaktuj się z nami!