Nasze projekty – projektowanie identyfikacji wizualnej

Komunikacja wizualna w biznesie to podstawa. Uważasz, że identyfikacja wizualna firmy to tylko dodatek? Atrakcyjna i przemyślana identyfikacja wizualna firmy to fundament całej komunikacji wizualnej firmy. Dlaczego? Każda firma i marka jest inna, ale żeby wyróżnić się na tle konkurencji na rynku, pokazać profesjonalizm i spójność oraz wzbudzić zaufanie odbiorców, musi mieć swój własny, indywidualny wizerunek – dobra identyfikacja wizualna firmy. Bo dobry wizualny język firmy to pierwszy krok do sukcesu Twojej firmy. Nie wierzysz? Sprawdź nasze projekty graficzne dla największych firm i korporacji w Polsce! Nasi graficy stworzą dla Ciebie skuteczną identyfikację wizualną firmy.

Elementy systemu identyfikacji wizualnej

Czego nie może zabraknąć podczas tworzenia wizerunku firmy i materiałów marketingowych i reklamowych? Jakie są elementy identyfikacji wizualnej? Do najważniejszych jej elementów należy zaliczyć takie kwestie, jak:

  • Kolorystyka marki i typografia
  • Logo, które pozostaje w pamięci
  • Design materiałów reklamowych i marketingowych – ulotki, foldery, plakaty, broszury, bannery
  • Gadżety firmowe – wizytówki, teczki, kalendarze, papier firmowy
  • Prezentacje multimedialne

Czym jest identyfikacja wizualna firmy? To spójna koncepcja graficzna marki, skuteczny branding, który sprawia, że wyróżniasz się na tle konkurencji na rynku, a Klienci po prostu zapamiętują Twoją markę. Mądrze zarządzaj wizerunkiem swojej firmy – już dziś postaw na profesjonalne projektowanie identyfikacji wizualnej z Re-Prezentacja.

Identyfikacja wizualna w Re-Prezentacja

Co dokładnie robimy?

  • Projektowanie nowej identyfikacji wizualnej od podstaw – prezentacje multimedialne, projekty logo, projektowanie layoutów stron internetowych
  • Zmiana dotychczasowej identyfikacji wizualnej – odświeżenie istniejących już kreacji, czyli materiałów reklamowych, modyfikacja prezentacji biznesowych
  • Wizualizacja danych biznesowych – raporty, podsumowania, dashboardy, prezentacje inwestorskie
  • Księga identyfikacji wizualnej, księga znaku – logo, typografia, kolorystyka, branding na materiałach biurowych czy prezentacjach multimedialnych
  • Tworzenie szablonów prezentacji – wzorce slajdów, szablony slajdów PowerPoint

Profesjonalne projektowanie identyfikacji wizualnej

Zadaniem kreacji wizualnych jest odzwierciedlenie charakteru przedsiębiorstwa i wyróżnienie go spośród innych. Indywidualny design sprawia, że odbiorcy łatwo rozpoznają markę i zyskują do niej zaufanie. W Re-Prezentacja doskonale wiemy, jak duże znaczenie mają elementy komunikacji wizualnej w budowaniu marki. Dlatego dla naszych Klientów stworzymy firmowe prezentacje multimedialne, wizualizacje danych biznesowych, księgę identyfikacji wizualnej, kalendarze i wiele innych projektów graficznych. Zajmujemy się tworzeniem wzorców slajdów dla firm, modyfikujemy dotychczasowe elementy identyfikacji wizualnej. Przygotowujemy logo i graficzne opracowania stron internetowych. Zadbaj o identyfikację wizualną i wizerunek marki na rynku. Zobacz przykładowe prezentacje multimedialne i realizacje prezentacji dla Klientów Re-Prezentacja!

Jakie projekty realizujemy? Przykładowe prezentacje multimedialne

Nie ma wątpliwości, że obraz dociera do Klienta dużo szybciej niż słowa. Nie chcesz, żeby Twoja firma była jedną z wielu, które nie zapadają odbiorcom w pamięć? Postaw na spójną i estetyczną identyfikację wizualną. Pierwszy kontakt z marką, jak i każdy kolejny, ma znaczenie. I właśnie dlatego dobre logo, przyjazna prezentacja multimedialna i dobrze opracowana księga identyfikacji wizualnej są tak niezbędne. Najlepiej wiedzą o tym specjaliści od prezentacji z Re-Prezentacja. Jakie rodzaje projektów realizujemy i jaki jest zakres pracy naszych grafików?

Projektowanie nowej identyfikacji wizualnej – prezentacje, logotypy, strony internetowe

Dla naszych Parnerów wykonujemy kompleksowe realizacje projektu i projektowanie identyfikacji wizualnej. Prezentacje firmowe, prezentacje produktowe czy prezentacje usługi. Tego typu prezentacje stworzymy od zera – znajdujemy i proponujemy nową koncepcję stylu graficznego. Dobieramy paletę barw zgodną z dotychczasową identyfikacją firmy, o ile taka istniała, lub tworzymy zestawienie kolorów od podstaw. Zapewniamy pełne doradztwo i stałą współpracę – analizujemy, czy i w jakim stopniu prezentacja powinna na przykład zawierać animacje.

Przygotowujemy prezentację, logotyp firmy czy elementy graficzne strony internetowej i proponujemy Klientowi zupełnie nowy, wykreowany od podstaw, styl graficzny firmy. W ten sposób tworzymy nie tylko prezentacje multimedialne, ale też całe księgi identyfikacji wizualnej dla firm.

Zmiana dotychczasowej identyfikacji wizualnej – materiały reklamowe, prezentacje firmowe

Twoja firma ma już opracowaną strategię komunikacji wizualnej – w większym bądź mniejszym stopniu? Dotychczasowy styl graficzny prezentacji czy elementów identyfikacji wizualnej nie jest dla Ciebie zadowalający? W Re-Prezentacja zajmujemy się też zmianą dotychczasowej identyfikacji wizualnej firmy. Jeżeli w przeszłości w Twojej firmie powstawały prezentacje, które dziś nie wyglądają już nowocześnie ani profesjonalnie, włóż w dawne projekty nową dawkę świeżości. Modyfikacja prezentacji PowerPoint to jedna z najchętniej wybieranych przez naszych Klientów usług. Modyfikacja prezentacji biznesowych polega na opracowaniu przejrzystej, nowoczesnej szaty graficznej.

Potrzebujesz zmiany materiałów reklamowych lub marketingowych marki? Poprawiamy, zmieniamy i ulepszamy styl graficzny firmy – prezentacje firmowe, materiały reklamowe i inne. Bazujemy na obowiązującym dotychczas stylu identyfikacji wizualnej firmy, czyli przekazanych nam materiałach firmy – najczęściej surowych slajdach z tekstem, bez elementów graficznych. Modyfikujemy też opracowane graficznie prezentacje biznesowe – sprzedażowe, korporacyjne czy przetargowe – i nadajemy im profesjonalny wygląd, tworząc czytelny przekaz. Kreujemy nowoczesne rozwiązania zgodnie z najnowszymi trendami w designie. Projektowanie identyfikacji wizualnej na podstawie istniejących już materiałów wymaga dużo pracy, ale często przynosi zaskakujące efekty.

Chcesz wiedzieć więcej? Skorzystaj z naszych szkoleń z prezentacji i zadbaj o swoją markę!

Wizualizacja danych biznesowych

Naszym zadaniem jest też prezentowanie informacji firmowych w formie prezentacji multimedialnych. Raporty okresowe, raporty wewnętrzne, podsumowania kwartałów czy prezentacje dla inwestorów – wizualizacja danych biznesowych to sposób na proste i przystępne przekazanie danych w firmie. W oparciu o skuteczne metody i najnowsze trendy projektujemy wygląd Twoich prezentacji.

Rysujemy tabele, wykresy, infografiki i schematy, projektujemy ikony, dobieramy czcionki i kolory slajdów. Wizualizacja danych biznesowych pozwala na skuteczne dotarcie do odbiorców w taki sposób, żeby szybko odczytał i zrozumiał przedstawiane informacje biznesowe. Przenosimy Twoje materiały – schematy, wykresy i inne dane biznesowe – na bardziej przystępną formę graficzną. W ten sposób prezentacja wygląda profesjonalnie, wiarygodnie i przynosi zamierzone efekty. Zobacz slajdy, jakie stworzyliśmy dla naszych Partnerów!

Księgi identyfikacji wizualnej i księgi znaku

Dbanie o spójną komunikację marki to nie lada wyzwanie. Jasne zasady i elementy komunikacji wizualnej pozwalają uporządkować wizerunek firmy w różnych kanałach i budować świadomość marki – w internecie i nie tylko. Przydatna okazuje się wtedy księga znaku i księga identyfikacji wizualnej. Czym jest księga znaku? To projektowanie logo – opisuje konstrukcję logo, jego warianty na wielu tłach, rozmiary, skalowanie i kolorystykę. A czym jest księga identyfikacji wizualnej? Obejmuje ona elementy, takie jak logo, typografia, dobór kolorów, branding na materiałach biurowych, ulotkach, wizytówkach, kalendarzach i prezentacjach multimedialnych. Te elementy reklamowe można zastosować w miejscach, takich jak papier firmowy z logo, koperty, projekty opakowań itd. To zbiór zaleceń i elementów identyfikacji wizualnej marki, który ma pomóc w zachowaniu spójności przekazu.

Tworzenie szablonów prezentacji – szablony slajdów, biblioteki slajdów

Wierzymy, że styl firmy powinien być odzwierciedlony w designie prezentacji multimedialnych. Opracowujemy lub modyfikujemy wzorce i szablony slajdów, tworzymy biblioteki slajdów zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Projektujemy i tworzymy szablony prezentacji PowerPoint odpowiadające stylistyce i identyfikacji wizualnej firmy. Ważna jest dla nas kolorystyka marki, logo i każdy z elementów składających się na graficzną reprezentację wizerunku firmy i jej systemu identyfikacji wizualnej. Stawiamy sobie za cel tworzenie w pełni edytowalnych szablonów slajdów, które można potem w prosty sposób wykorzystać w codziennej pracy. Przygotowanie slajdów prezentacji firmowych nigdy nie było łatwiejsze! Potrzebujesz podstawy do tworzenia prezentacji dla odbiorców i pracowników? Postaw na szablony prezentacji od Re-Prezentacja.

 

Masz wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Identyfikacja wizualna Twojej marki wciąż jest w trakcie tworzenia? Zajrzyj na nasz blog o tworzeniu prezentacji. Zadbaj o system identyfikacji wizualnej firmy i stwórz profesjonalny wizerunek dla swojej marki! Dbamy o graficzny aspekt tworzenia wizerunku firmy i marek. Wiemy, jak duża jest rola tworzenia prezentacji multimedialnych, logo, księgi znaku i innych elementów, jak choćby papier firmowy czy kolorystyka wizytówki, w ogromnej całości, jaką jest identyfikacja wizualna marek.

Chcesz wiedzieć, co możemy zrobić dla wizerunku Twojej firmy? Skorzystaj z obsługi graficznej firmy – skontaktuj się z nami i zobacz, jak razem możemy realizować Twoje cele biznesowe!