Szkolenia z tworzenia prezentacji multimedialnych

Wyobraź sobie, że zaczynasz wystąpienie. Opowiadasz o projekcie, ale po kilku minutach Twoi słuchacze zaczynają ziewać i rozglądać się po sali. Co poszło nie tak? Przyczyną niepowodzenia mogła być niedopracowana prezentacja multimedialna.

Jak tworzyć profesjonalne prezentacje?

Jaki jest sekret tworzenia nowoczesnych, estetycznych slajdów?

Jakie triki w PowerPoint warto znać?

W jaki sposób przygotować dobrą prezentację w krótkim czasie?

Odpowiedzi na te pytania poznasz na szkoleniach z tworzenia prezentacji multimedialnych w agencji Re-Prezentacja! Organizujemy szkolenia PowerPoint dla początkujących i zaawansowanych, przekazujemy wiedzę na temat tworzenia prezentacji w różnych programach graficznych, takich jak Photoshop czy Illustrator.

Co zyskasz dzięki naszemu szkoleniu z prezentacji? Przede wszystkim umiejętność tworzenia czystych prezentacji oraz oszczędność czasu i pieniędzy – tworząc slajdy samodzielnie, oszczędzasz koszty związane ze zleceniem ich wykonania zewnętrznym firmom. Zdobywasz cenne umiejętności, dzięki którym rośnie jakość Twoich przemówień i materiałów marketingowych i które pracują na sukces Twojego projektu, produktu lub wizerunku firmy.

Szkolenie z Power Point – dla kogo?

Szkolenie z prezentacji multimedialnych – dla kogo będzie najbardziej przydatne? Dla początkujących, czyli osób, które zaczynają pracę z programami do projektowania prezentacji. Ale też dla osób, które chcą poznać zaawansowane możliwości programów do tworzenia prezentacji.

Nasze kursy i szkolenia kierujemy do osób, które w swojej pracy często organizują wystąpienia i chciałyby poznać sposoby przygotowywania profesjonalnych prezentacji. Organizujemy szkolenia dla takich grup docelowych, jak:

  • handlowcy, działy szkoleń i HR, pracownicy marketingu
  • menedżerowie, członkowie zarządu, pracownicy instytucji finansowych
  • pracownicy prezentujący wyniki i raporty z działań i sprzedaży

To kursy dla każdego, kto tworzy prezentacje dla klientów, inwestorów czy członków zespołu. Uczestnicy szkolenia zyskują umiejętność samodzielnego tworzenia profesjonalnych prezentacji zgodnych z najnowszymi trendami. Poziom wiedzy jest dostosowany do potrzeb uczestników.

Szkolenie z tworzenia prezentacji – korzyści

Czego nauczysz się na naszym szkoleniu z tworzenia prezentacji:

  • Jak tworzyć przejrzyste i czytelne slajdy?
  • Jak sprytnie używać animacji?
  • Jakie triki np. w PowerPoint przyspieszą tworzenie prezentacji?
  • Jak rozmieszczać treść i elementy graficzne?
  • Jak tworzyć atrakcyjne wizualnie tabele i wykresy?

Poznaj zasady tworzenia dobrych, skutecznych prezentacji i dowiedz się, jak projektować je w krótkim czasie. Kurs wprowadzenia do programu MS PowerPoint i nie tylko – wszystko, co musisz wiedzieć o projektowaniu profesjonalnych prezentacji. Nasze szkolenie to najważniejsze zasady projektowania graficznego prezentacji i najlepsze programy do przygotowania prezentacji. Twoje wystąpienia będą pozostawały w pamięci odbiorców na długo, a perfekcyjną prezentację PowerPoint przygotujesz szybciej niż Ci się wydaje. Pokażemy Ci triki, które przyspieszą projektowanie slajdów i pomogą Ci oszczędzić dużo czasu, który potem możesz wykorzystać do przygotowania merytorycznego przemówienia.

Nasi graficy nauczą Cię, jak przygotować prezentację, która przyciągnie uwagę słuchaczy i pomoże Ci przekazać wszystko, co ważne, w przystępny sposób. Skutecznie przekazuj treści i przyciągaj uwagę słuchaczy. Projektuj efektywne, skuteczne prezentacje. Sprawdź nasze szkolenia PowerPoint dla firm i osób indywidualnych i twórz prezentacje profesjonalnie i szybko.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do wpisów na blogu Re-Prezentacja!