Szkolenia PowerPoint

, Szkolenia PowerPoint

Szkolenia z tworzenia prezentacji

Chcesz tworzyć profesjonalne prezentacje w PowerPoint w pracy zawodowej i nie wiesz, od czego zacząć?
Często występujesz publicznie i masz już w tym spore doświadczenie, ale masz wątpliwości, czy to już poziom wystąpień, znany z TED talks?
Chcesz poznać triki profesjonalistów i ukryte funkcje PowerPoint, które pomogą Ci tworzyć prezentacje biznesowe i przyspieszać wykonywanie powtarzających czynności?
Chcesz dodać do swojego CV cenny certyfikat i ważną umiejętność do zawodowego portfolio?
Zastanawiasz się, jak powstają prezentacje edukacyjne i skuteczne materiały szkoleniowe, wykorzystywane na szkoleniach? Chcesz robić je samodzielnie?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi “tak”, to znak, że to czas na pogłębienie wiedzy w tym zakresie i szkolenie z tworzenia prezentacji z zespołem agencji re-prezentacja.

Skontaktuj się z nami

Imię i Nazwisko *
Wypełnij to pole
E-mail *
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole

* Pola z gwiazdką są obowiązkowe. Prosimy o wypełnienie.

Akceptuję politykę prywatności*
Wybierz opcję
Wpisz wynik działania 19 + 8 = ?
Wpisz wynik równania aby kontynuować
[/vc_column_inner]

Szkolenia PowerPoint z re-prezentacja – czego się tu nauczysz?

Zastanawiasz się, jaki jest nasz program szkolenia o programie PowerPoint? Do każdego klienta, zarówno firmy, jak i klienta indywidualnego, stosujemy indywidualne podejście. Jednak kluczowym celem szkolenia jest, aby po ukończeniu szkolenia uczestnik zyskał wiedzę i umiejętności o tworzeniu prezentacji, związane m.in. z tym:

Od czego zacząć? Od planu prezentacji! Jak to zrobić?
Przygotowywanie szkoleń i sztuka tworzenia prezentacji od podstaw.
Jakie są najważniejsze zasady tworzenia prezentacji i projektowania szkoleń?
Jak zadbać o formatowanie tekstu, które przyciąga uwagę i nie utrudnia odbioru treści?
Jak tworzyć wzorcowe dokumenty prezentacji?
W jaki sposób przygotować dobrą prezentację w krótkim czasie?
Jak projektować nowoczesne, efektywne i efektowne slajdy do prezentacji?
Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach podczas wystąpień publicznych i szkoleń online i offline?
Jak wykorzystać inne programy MS Office, aby ułożyć perfekcyjną prezentację?
Z jakich elementów korzystać przy tworzeniu prezentacji? Który obiekt graficzny wybrać i czy grafiki SmartArt to już zapomniana przeszłość?
Jak sprytnie i rozważnie używać animacji w prezentacjach w programie PowerPoint?
Jak tworzyć atrakcyjne wizualnie tabele i wykresy?

Szkolenia z przygotowywania prezentacji w programie Power Point – dla kogo?

Organizujemy dedykowane szkolenia zamknięte zarówno dla początkujących na początku ich przygody z prezentacjami, które w ostatniej chwili muszą nauczyć się podstaw, jak i osób zaawansowanych w tym rzemiośle z doświadczeniem na wysokim poziomie. To zajęcia zarówno stacjonarnie w sali szkoleniowej, jak i online, które mogą przydać się w karierze zawodowej i w CV takich osób jak:

specjaliści ds. PR i marketingu, którym sztuka prezentacji przyda się w działaniach marketingowych i komunikacji wizualnej,
przedsiębiorcy, CEO, członkowie zarządów i właściciele startupów, którzy na co dzień mierzą się z prezentacjami i wystąpieniami publicznymi i stawiają na oszczędność czasu i pieniędzy – nie chcą już zlecać prezentacji firmom zewnętrznym,
handlowcy, sprzedawcy i pracownicy działów sprzedaży, którzy chcą jeszcze efektywniej dystrybuować swoje produkty,
szkoleniowcy, trenerzy prowadzący, wykładowcy, nauczyciele i coache ICC, a także wszyscy pracownicy firm szkoleniowych, którzy przygotowują prezentacje w codziennej pracy zawodowej,

i wszystkich, którzy chcą nauczyć się w pełni korzystać z możliwości prezentacji multimedialnej.

Tak naprawdę każdy z nas dziś musi dobrze prezentować się podczas wystąpień publicznych. Od tego zależy nasza kariera zawodowa, personal branding i wysokość zarobków. Powyższe szkolenie to szansa na opanowanie tej umiejętności do perfekcji.

Szkolenia online z tworzenia prezentacji biznesowych

Rodzaj szkolenia? Szkolenie zamknięte z PowerPoint indywidualne lub połączone z innymi uczestnikami może odbywać się w wersji online lub stacjonarnie w naszej sali szkoleniowej lub w Twojej firmie. Poziom wiedzy i całe szkolenie są dostosowane do potrzeb, możliwości i obecnego stanu wiedzy uczestników.

Język szkolenia? Nasi eksperci mogą poprowadzić poszczególne zajęcia, jak i całe szkolenie w języku polskim, niemieckim lub w języku angielskim.

Czas trwania i koszt szkolenia? Cena szkolenia, harmonogram zajęć i długość są ustalane indywidualnie, w zależności od potrzeb szkoleniowych i formuły (online vs. offline). Skontaktuj się z nami i wspólnie ułóżmy plan szkolenia, który spełni Wasze potrzeby.

Masz pytania? Napisz do nas – chętnie na wszystkie odpowiemy i przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan szkolenia. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i kompleksowy program szkoleniowy to największe plusy w szkoleniu agencji re-prezentacja. Przetestuj nas już dziś!

Menu
Call Now Button