O nas

, O nas

15 lat doświadczenia

Jesteśmy na rynku już od 15 lat. W tym czasie opracowaliśmy tysiące prezentacji i projektów graficznych dla naszych klientów z różnych branż, z polski i z zagranicy. Nasz zespół to zgrana grupa doświadczonych specjalistów od projektowania graficznego, zarządzania projektami oraz kontroli jakości wykonywanych projektów. Dzięki wspólnej pracy, nasi klienci otrzymują zawsze projekty na najwyższym poziomie i zawsze na czas.

, O nas

Projektujemy

Nasz zespół grafików to fundament re-prezentacji. Zawsze kreatywny, z pasją tworzy prezentacje multimedialne, identyfikacje wizualne, logotypy i księgi znaku oraz różnorodne materiały reklamowe.

, O nas
, O nas
, O nas

Koordynacja

Od fazy początkowej po finalny produkt, każdy klient jest pod opieką project managera re-prezentacji. Zawsze do Twojej dyspozycji, podpowie jakie rozwiązania będą najlepsze i skuteczne aby osiągnąć zamierzony cel.

, O nas

Dbamy o jakość

W re-prezentacji stawiamy na najwyższą jakość i niezawodność. Nasi specjaliści zadbają o zgodność realizacji projektu z Twoimi oczekiwaniami. Przy każdym projekcie dokładnie sprawdzają każdy szczegół – czy treść jest zgodna z oryginałem, czy projekt został prawidłowo opracowany.

, O nas

01

Kreatywność

Zawsze możesz liczyć na nasze pomysły i twórcze podejście do każdego projektu. Żadna realizacja re-prezentacji nie wygląda tak jak poprzednia. Wiemy jak ważne jest aby każdy projekt był oryginalny.

02

Terminowość

Wiemy, jak ważny jest czas realizacji projektu dla klienta. Dlatego zespół re-prezentacji działa sprawnie, skutecznie i szybko. Krótkie terminy to dla nas nie problem. Współpracując z nami masz pewność, że nie będzie żadnych opóźnień.

03

Elastyczność

Mamy partnerskie podejście do współpracy z klientami, a ich zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu. Wiemy, że rzeczywistość w biznesie to ciągłe zmiany więc jeśli projekt będzie wymagał poprawek zawsze możesz na nas liczyć.

, O nas

Doświadczenie

Prezentacje są naszą specjalnością. Przez ponad 15 lat stworzyliśmy ich tysiące dla klientów z róznych branż. Współpracujemy aktywnie z 265 klientami zarówno z Polski, jak i z zagranicy tworząc prezentacje biznesowe, sprzedażowe, przetargowe, korporacyjne, produktowe, na konferencje i targi, na webinary i dla studentów. W ciągu roku tworzymy ponad 10 000 slajdów z treściami i animacjami.

, O nas

Profesjonalne prezentacje

Stworzenie profesjonalnej prezentacji wymaga wiele wysiłku, czasu i umiejętności ale wielokrotnie zwiększa szanse na powodzenie przedsięwzięcia.
Coraz więcej właścicieli firm, specjalistów od PR i marketingowców docenia siłę dobrej prezentacji i atrakcyjnych wizualnie projektów graficznych. Tworząc prezentacje zawsze mamy na względzie współczesne trendy w designie. Wykorzystujemy też najnowsze technologie, żeby projektować dla naszych klientów skutecznie. Szukamy najciekawszych form prezentacji treści. Wiemy, jak duże znaczenie w komunikacji firmy mają właściwe eksponowane w prezentacji treści czy grafiki, zatem oddanie przygotowania prezentacji w ręce ekspertów to inwestycja w dobry wizerunek marki.
Czasem od jednej prezentacji może zależeć powodzenie przetargu lub całego projektu. Nie wierzysz? Sprawdź nas!
Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

, O nas

Projekty graficzne

Jak sprawić, żeby Twoje przedstawienie projektu lub informacji o firmie zapadały w pamięć? Chcesz wiedzieć, jak wyróżnić się na tle konkurencji? Świetne projekty graficzne są najlepszym sposobem na dotarcie do odbiorców. Pomagamy naszym klientom przekonać ich odbiorców do projektów, produktów i pomysłów. Od lat tworzymy kreatywne projekty graficzne. Żadna nasza realizacja nie wygląda tak, jak poprzednia, bo za każdym razem podchodzimy do zadania z nową porcją pomysłów. Myślimy nieszablonowo i zawsze znajdujemy najlepsze metody na zaprezentowanie Twoich treści w wyjątkowy sposób.

, O nas

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Menu
Call Now Button