O nas – firma Re-Prezentacja

Tworzenie prezentacji multimedialnych to nasza pasja. Opracowaliśmy już tysiące prezentacji dla naszych Klientów. Działamy na rynku od 15 lat i współpracujemy z Klientami z każdej branży. Każdego dnia realizujemy projekty dla firm, które stawiają na najwyższą jakość w swojej komunikacji wizualnej. W firmie Re-Prezentacja angażujemy się w każdy projekt – nie ma dla nas wyzwania niemożliwego do zrealizowania.

 • Tworzymy efektowne i profesjonalne prezentacje oraz wzorce slajdów (mastery) z dowolną ilością layoutów
 • projektujemy księgi znaków i materiały reklamowe
 • organizujemy szkolenia dla Klientów i dzielimy się wiedzą naszych ekspertów

Zapewniamy profesjonalne doradztwo i realizację identyfikacji graficznej i prezentacji multimedialnych. Wspieramy naszych Klientów w realizacji celów, wykorzystując możliwości wszelkiego rodzaju projektów graficznych. Profesjonalni graficy Re-Prezentacja – poznaj nas!

Poznaj nasz zespół – kreatywni designerzy i koordynatorzy

Zespół Re-Prezentacja to grupa doświadczonych, kreatywnych specjalistów – designerów, art directorów, project managerów i ekspertów od kontroli jakości. Razem stworzymy dla Ciebie kompleksowy projekt identyfikacji wizualnej firmy albo najlepsze slajdy do prezentacji. Jesteśmy kreatywni i elastyczni. Priorytetem jest dla nas udana współpraca z Klientem, dlatego nasze działania zawsze dopasowujemy do Twoich potrzeb i wymagań. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej pozwala nam na profesjonalne realizowanie usług dla naszych Klientów. Podpowiemy, jakie rozwiązania będą skuteczne dla Twojej firmy. Designerzy Re-Prezentacja opracują dla Ciebie najlepsze projekty kreatywne.

Projektowanie graficzne nie ma przed nami tajemnic. Poznaj główne działy naszej firmy!

KOORDYNACJA – PROJECT MANAGER

Project Manager odpowiada za cały projekt i kontakt z Klientem, od fazy początkowej po finalny produkt. Jak będzie wyglądała współpraca naszego Project Managera z Twoją firmą?

 1. Zaczynamy od kontaktu z Klientem – przedstawiamy ogólną, a potem szczegółową ofertę, którą optymalizujemy do Twoich potrzeb.
 2. Teraz pora na briefing mailowy lub telefoniczny z Klientem. To czas na rozmowę o Twoich oczekiwaniach – jak finalnie ma zostać opracowana prezentacja multimedialna. Razem poszukujemy właściwych metod, aby osiągnąć zamierzone cele. Po akceptacji ustalamy czas i budżet na realizację projektu.
 3. Masz dodatkowe uwagi? Nasz Project Manager jest do Twojej dyspozycji, zawsze odpowie na Twoje pytania, poinformuje Cię o postępach prac i to z nim ustalisz wszelkie modyfikacje projektu. Przez cały okres realizacji projektu czuwa nad ustalonymi terminami – współpracując z nami, masz gwarancję, że gotowy projekt otrzymasz na czas.

Project Manager zadba o każdy szczegół projektu przed oddaniem go w Twoje ręce. Na końcu otrzymujesz od niego projekt do akceptacji i rozliczenie naszej pracy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie planowania i realizacji projektu. Indywidualne podejście do każdego Klienta to gwarancja optymalnego czasu pracy i najlepszej jakości i skuteczności działania.

DZIAŁ GRAFIKÓW – DESIGNERZY

Nasi designerzy to kreatywny, zgrany zespół specjalistów, którzy codziennie opracowują projekty dla Klientów. Co nasi graficy mogą zrobić dla Ciebie? Przede wszystkim prezentacje multimedialne. Tworzymy prezentacje kompleksowo, zgodnie z Twoimi potrzebami. Nasz zespół designerów opracuje dla Ciebie każdy projekt – od gotowych, prostych prezentacji, które wymagają jedynie prawidłowego dopracowania szczegółów, aż po obszerne, skomplikowane projekty. Tworzymy kreatywne koncepcje i dla każdego Klienta stosujemy indywidualne rozwiązania z zakresu projektowania, edytorstwa i animacji. Nasz zespół to połączenie grafików, którzy specjalizują się w prezentacjach technicznych i niestraszne im wykresy, diagramy i infografiki, ale też kreatywnych specjalistów-wizjonerów, którzy stworzą dla Ciebie nowatorskie, oryginalne koncepcje graficzne od zera. Zespół Re-Prezentacja łączy kreatywne, twórcze myślenie i doskonałą znajomość technologii do tworzenia prezentacji i identyfikacji wizualnej firmy. Stworzyliśmy już tysiące kreacji na potrzeby Klientów z różnych dziedzin i na różne okazje.

DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI

Nasi specjaliści od kontroli jakości dbają o zgodność realizacji projektu z Twoimi oczekiwaniami. Przy każdym projekcie dokładnie sprawdzają każdy jego szczegół – czy treść jest zgodna z oryginałem, czy projekt został prawidłowo opracowany i czy w 100% odpowiada Twoim wymaganiom. Kontrolę przeprowadzamy za każdym razem przed oddaniem projektu w Twoje ręce. W ten sposób eliminujemy możliwość wystąpienia błędów w prezentacji. Dział kontroli jakości dba o potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Realizujemy projekty i tworzymy produkty dopasowane do Twoich celów, dlatego stawiamy na najwyższą jakość i niezawodność.

Firma Re-Prezentacja – dlaczego warto nam zaufać?

Każda prezentacja i każdy produkt, jaki tworzymy, jest połączeniem wieloletniego doświadczenia i przemyślanej koncepcji, ale i świeżego spojrzenia na każdy projekt z osobna. Doskonała znajomość branży i innowacyjne technologie pomagają nam tworzyć najwyższej klasy produkty dla naszych Klientów. Firma Re-Prezentacja to profesjonalizm i twórcze podejście do każdego projektu. Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Doświadczenie – od 10 lat tworzymy prezentacje zarówno dla dużych korporacji, jak i małych firm. Mamy na koncie tysiące realizacji w każdej branży. Nie ma wyzwań, którym nie bylibyśmy w stanie sprostać.
 • Kreatywność – nasze projekty wyróżniają się przede wszystkim kreatywnym wykorzystaniem narzędzi graficznych. Żadna nasza realizacja nie wygląda tak, jak poprzednia, bo za każdym razem podchodzimy do zadania z nową porcją pomysłów. Myślimy nieszablonowo i zawsze znajdujemy najlepsze metody na zaprezentowanie Twoich treści w wyjątkowy sposób.
 • Indywidualne podejście – każdy projekt tworzymy w taki sposób, żeby dopasować go maksymalnie do Twoich indywidualnych potrzeb. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, a z naszej wiedzy możesz korzystać do woli. Oferujemy profesjonalne wsparcie Twojej firmy w zakresie projektowania graficznego i przygotowania prezentacji.
 • Szybka realizacja – wiemy, że czas realizacji projektu ma dla Ciebie duże znaczenie, dlatego zespół Re-Prezentacja działa sprawnie, skutecznie i szybko. Krótkie terminy to dla nas nie problem. Współpracując z nami, masz pewność, że nie będzie żadnych opóźnień.
 • Elastyczność – jesteśmy otwarci na Twoje uwagi i sugestie. Mamy partnerskie podejście do współpracy z Klientami i Twoje zadowolenie zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Rozumiemy, że rzeczywistość w firmie to ciągłe zmiany, dlatego jeżeli projekt będzie wymagał poprawek i zmian, możesz na nas liczyć.

Dbamy o każdy aspekt współpracy i działamy kompleksowo – sprawdź nas!

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

Pierwszy ruch należy do Ciebie – skontaktuj się z nami w celu zapoznania się z naszą propozycją oferty dopasowanej do Twojej firmy. Po konsultacji przygotujemy dla Ciebie wstępną i szczegółową ofertę. Potem nadchodzi czas na planowanie. Opowiedz nam o swoich potrzebach i podziel się z nami swoją koncepcją. Co chcesz osiągnąć z pomocą prezentacji? Jakie są cele projektu? Jaki produkt Cię interesuje? Na podstawie naszych ustaleń przygotujemy planowane koszty realizacji projektu i omówimy kwestię terminów.

W tym momencie możemy przystąpić do pracy nad dowolnym zamówionym przez Ciebie produktem – kalendarzem, projektem logotypu czy księgi znaków – albo prezentacją multimedialną. Przygotowujmy prezentacje na spotkania biznesowe, szkolenia, warsztaty, targi, webinary, prezentacje produktów i firm czy raporty okresowe.

Opracowanie projektu to przede wszystkim czas nad uporządkowaniem treści i przygotowaniem zawartości slajdów. Na tym etapie układamy treści, dobieramy grafiki i animacje, opracowujemy graficznie wszystkie slajdy. Wykorzystujemy praktyczne rozwiązania, które będą dobrze służyć Tobie i Twojej firmie. Pracujemy na profesjonalnych narzędziach do tworzenia prezentacji, takich jak PowerPoint, KeyNote czy Google Slides. Tworząc projekt, skupiamy się na odpowiednim opracowaniu treści i na atrakcyjnym wizualnie ich przedstawieniu. W ten sposób przekaz jest przyjemny w odbiorze i łatwy do zrozumienia dla odbiorcy.

Wszystkie przygotowane przez zespół grafików Re-Prezentacja projekty są poddawane dokładnej analizie przez nasz dział kontroli jakości. Na koniec dostajesz od nas gotową prezentację lub gotowy projekt produktu w wiadomości e-mail. Przez cały czas trwania współpracy pozostajemy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Na każdym etapie możemy wprowadzić do projektu proponowane przez Ciebie zmiany i poprawki. Stale monitorujemy koszty w trakcie przygotowania realizacji, dlatego zawsze mieścimy się w ustalonym wcześniej budżecie. Stawiamy na przejrzystą komunikację w każdym momencie współpracy z Klientem. Działamy elastycznie, bo naszym nadrzędnym celem jest optymalny rezultat prac. Dopasowujemy nasze działania do Twoich potrzeb.

Re-Prezentacja – profesjonalny zespół kreatywnych grafików

Prezentacje są naszą specjalnością. Przez ponad 10 lat stworzyliśmy tysiące prezentacji. Współpracujemy aktywnie z 265 Klientami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. W ciągu roku tworzymy około 10 000 slajdów. Potrzebujesz wsparcia profesjonalnego zespołu graficznego? Oferujemy usługi tworzenia prezentacji, grafik i animacji i wszelkiego rodzaju tworzenia designu i koncepcji graficznych. Organizujemy też profesjonalne szkolenia dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej. Poszukujesz wiedzy specjalistów na tematy związane z tworzeniem identyfikacji wizualnej marki i projektowania prezentacji? Zajrzyj też na blog Re-Prezentacja po dodatkową dawkę profesjonalnej wiedzy!

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Poznaj moc zespołu Re-Prezentacja!